Diablo Catering Logo
Dowóz - 791 282 355, 667 999 516

O nas

Firma ZUH Magdalena Michniewicz działa na rynku gastronomicznym od 17 lat. Zajmuje się żywieniem zbiorowym (szkoły, przedszkola, żłobki), cateringiem (posiłki dla klientów indywidualnych, przyjęcia rodzinne, spotkania biznesowe), działalnością restauracyjno – stołówkową, organizacją imprez plenerowych (zawody sportowe, imprezy integracyjne, imprezy bankietowe organizowane przez firmę dla klienta). Współpracujemy z instytucjami budżetowymi, a co za tym idzie nasz lokal jest pod stałym nadzorem Inspekcji Sanitarnej MSWiA. Spełniamy wszystkie dyrektywy z zakresu przepisów Unii Europejskiej. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty związane z Dobrą Praktyką Higieniczną GHP (sanitarną) i Dobrą Praktyką Produkcyjną GMP oraz systemem HACCP dla zakładów gastronomicznych. Nasza firma należy do Północnej Izby Gospodarczej.
Działalność prowadzimy przy ul. Złotowska 86 w Szczecinie.
         Naszą dewizą jest, jakość i solidność usług na najwyższym poziomie. W naszej kuchni polegamy na sprawdzonych recepturach i nowoczesnych urządzeniach gastronomicznych. W naszej gestii jest opracowywanie specjalistycznych diet według zaleceń lekarzy dla osób z dysfunkcjami pokarmowymi i alergiami. Nasze pojazdy gwarantują bezpieczeństwo przewożonych posiłków. Potrawy są zawsze świeże, gorące o najwyższych walorach smakowych.
Podejmując decyzję o wyborze firmy cateringowej, która będzie dostarczać posiłki dla Państwa, warto wybrać do tego odpowiedzialnego zadania, rzetelnego partnera, który nie zawiedzie pokładanego w nim zaufania.