Catering dla szkół

Firma ZUH Magdalena Michniewicz istnieje na rynku już od 17 lat. Zajmujemy się dostarczaniem cateringu do szkół, przedszkoli oraz żłobków. Działamy przy ulicy Złotowieckiej 86 w centrum Szczecina. Nasz lokal jest stale nadzorowany przez jednostkę MSWiA – Inspekcję Sanitarną. Spełniamy wszystkie wymagania stawiane firmom cateringowym przez Unię Europejską. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są uzyskane dokumenty związane z Dobrą Praktyką Higieniczną GHP (sanitarną) i Dobrą Praktyką Produkcyjną GMP oraz systemem HACCP dla zakładów gastronomicznych.
Kompleksowo obsługujemy nie tylko przedszkola, ale także szkoły – catering dopasowujemy do wymagań i oczekiwań klientów. Dla dzieci posiadających dysfunkcje pokarmowe i alergie przygotowujemy specjalistyczne diety.
Naszym celem jest uzyskiwanie jak najwyższej jakości posiłków oraz profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Zdobyte przez naszą firmę doświadczenie pozwala nam na zrozumienie uczuć i potrzeb Dzieci, dzięki czemu klienci są zadowoleni z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że Dzieci intensywnie się rozwijają i potrzebują odpowiedniej ilości składników odżywczych, dlatego zwracamy uwagę na to, aby posiłki były naturalne, zdrowe i pełnowartościowe. Przygotowywane przez nas potrawy są nie tylko smaczne, delikatne i pachnące, ale także doskonale się prezentują.
Przykładowe oferty cenowe:
  • zestaw zupa oraz drugie danie zapakowane w jednorazowe pojemniki (menu box), sztućce oraz dowóz w cenie 7, 90 zł;
  • drugie danie zapakowane w jednorazowy pojemnik (menu box), sztućce oraz dowóz w cenie od 6 zł;
  • zupa zapakowane w jednorazowy pojemnik (menu box), sztućce oraz dowóz w cenie 2 zł;
  • jest również możliwość dowożenia posiłków w specjalistycznych pojemnikach termoizolacyjnych.
 
ZałącznikRozmiar
PDF icon Oferta dla szkoły190.79 KB