Diablo Catering Logo
Dowóz - 791 282 355, 667 999 516

Catering dla szkół

Firma ZUH Magdalena Michniewicz istnieje na rynku już od 17 lat. Zajmujemy się dostarczaniem cateringu do szkół, przedszkoli oraz żłobków. Działamy przy ulicy Złotowieckiej 86 w centrum Szczecina. Nasz lokal jest stale nadzorowany przez jednostkę MSWiA – Inspekcję Sanitarną. Spełniamy wszystkie wymagania stawiane firmom cateringowym przez Unię Europejską. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są uzyskane dokumenty związane z Dobrą Praktyką Higieniczną GHP (sanitarną) i Dobrą Praktyką Produkcyjną GMP oraz systemem HACCP dla zakładów gastronomicznych.
Kompleksowo obsługujemy nie tylko przedszkola, ale także szkoły – catering dopasowujemy do wymagań i oczekiwań klientów. Dla dzieci posiadających dysfunkcje pokarmowe i alergie przygotowujemy specjalistyczne diety.
Naszym celem jest uzyskiwanie jak najwyższej jakości posiłków oraz profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Zdobyte przez naszą firmę doświadczenie pozwala nam na zrozumienie uczuć i potrzeb Dzieci, dzięki czemu klienci są zadowoleni z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że Dzieci intensywnie się rozwijają i potrzebują odpowiedniej ilości składników odżywczych, dlatego zwracamy uwagę na to, aby posiłki były naturalne, zdrowe i pełnowartościowe. Przygotowywane przez nas potrawy są nie tylko smaczne, delikatne i pachnące, ale także doskonale się prezentują.
Przykładowe oferty cenowe:
  • zestaw zupa oraz drugie danie zapakowane w jednorazowe pojemniki (menu box), sztućce oraz dowóz w cenie 7, 90 zł;
  • drugie danie zapakowane w jednorazowy pojemnik (menu box), sztućce oraz dowóz w cenie od 6 zł;
  • zupa zapakowane w jednorazowy pojemnik (menu box), sztućce oraz dowóz w cenie 2 zł;
  • jest również możliwość dowożenia posiłków w specjalistycznych pojemnikach termoizolacyjnych.
 
ZałącznikRozmiar
PDF icon Oferta dla szkoły190.79 KB